Contact

De Lelystadse Boer
Lisdoddeweg 60
Lelystad

Voorzitter
Rob ter Haar: mail@delelystadseboer.nl

Werkorganisatie

Anne Marie van Raalten – Ligtenberg
Procesmanagement
a.vanraalten@delelystadseboer.nl / 06 51 68 46 00

Emma Doeksen
Relatiebeheerder
e.doeksen@delelystadseboer.nl

Gerben van Lenthe
Projectmanager / rentmeesterschap / duurzaamheid
g.vanlenthe@delelystadseboer.nl

Geert Plender
Communicatie
g.plender@delelystadseboer.nl / 06 42 30 49 61

Patricia Bonnema
Projectmedewerker / Rentmeester BV
p.bonnema@delelystadseboer.nl / 06 29 04 46 29

Heilise Roos
Projectmedewerker
h.roos@delelystadseboer.nl / 06 12 71 00 12

Patricia Hooiveld
Boerderijeducatie
boerderijbezoek@delelystadseboer.nl / 06 30 85 56 05

Jacco Molenaar
Eten van de Lelystadse Boer – producten en klantcontact
j.molenaar@etenvandelelystadseboer.nl / 06 55 87 81 27

Nicole Janssen
Eten van de Lelystadse Boer – logistiek en distributie
n.janssen@etenvandelelystadseboer.nl / 06 22 35 38 77

Bouwe Bakker
Kwartiermaker
b.bakker@delelystadseboer.nl