Contact

De Lelystadse Boer
Eendenweg 8
8218 NC
Lelystad

Voorzitter
Rob ter Haar: mail@delelystadseboer.nl

Werkorganisatie

Anne Marie van Raalten – Ligtenberg
Procesmanagement
a.vanraalten@delelystadseboer.nl / 06 51 68 46 00

Emma Doeksen
Relatiebeheerder
e.doeksen@delelystadseboer.nl

Gerben van Lenthe
Projectmanager / rentmeesterschap / duurzaamheid
g.vanlenthe@delelystadseboer.nl

Sietze Hess
Communicatie
sietze@contentcoalitie.nl / 06 41 76 93 36

Patricia Bonnema
Bedrijfsleider rentmeester BV / project medewerker
p.bonnema@delelystadseboer.nl / 06 29 04 46 29

Heilise Roos
Projectmedewerker
h.roos@delelystadseboer.nl / 06 12 71 00 12

Patricia Hooiveld
Boerderijeducatie
boerderijbezoek@delelystadseboer.nl / 06 30 85 56 05

Pieter Vink
Sales account manager Eten van de Lelystadse boer
sales@etenvandelelystadseboer.nl / 06 13 00 33 01

Nicole Janssen
Eten van de Lelystadse Boer – logistiek en distributie
n.janssen@etenvandelelystadseboer.nl / 06 22 35 38 77

Bouwe Bakker
Kwartiermaker
b.bakker@delelystadseboer.nl